כיצד נרשמים לקבוצה

לפני שאתם נרשמים לקבוצה אנחנו מזמינים אתכם להגיע ל-2-3 אימוני ניסיון ללא התחייבות.

לתיאום הגעה לאימון ניסיון נא להתקשר לכרמי – 050-6315402

באתם? נהניתם? אתם רוצים להירשם? אנחנו שמחים לקבל אתכם אלינו ל-x-team!

על מנת להירשם לקבוצה יש צורך באישור רפואי + בדיקה ארגומטרית, ביטוח תאונות אישיות, חברות באיגוד האופניים (למי שמעוניין להתחרות) ותשלום לקבוצה.

 לביצוע ההרשמה נא להעביר למאמן:

  1. טופס בדיקה ארגומטרית בתוקף (שבוצעה החל מ-1/11/2017). יש לוודא שקיבלתם חותמת של רופא ספורט על הנוסח: "כשיר לכל פעילות גופנית".

להלן קישור לאתר משרד הבריאות עם כל מכוני הרפואה לספורט הקיימים בארץ. עליכם לרשום בסוג המוסד תחנה לרפואת ספורט ולעשות חפש.

http://www.old.health.gov.il/units/pharmacy/institution/select.asp

  1. תשלום לביטוח תאונות אישיות של הקבוצה בסך 560 ₪ לשנה (230 ₪ מתחת לגיל 20), או אישור ביטוח ממקום אחר שמכסה אתכם גם באימוני הקבוצה ורשום "ביטוח לפי חוק הספורט". הכיסוי כולל טריאתלון.
  2. תשלום עבור האימונים/ לכל השנה  –  12 שיקים חודשיים/ או 6 שיקים דו חודשיים ל-1 בכל חודש לפקודת כרמי שרביט לפי הפירוט והמסלולים שבהמשך.
  3.  הרשמה לאיגוד האופניים: בשאיפה שכולם יהיו רשומים תחרותי- ללא עלות- אבל כולם צריכים לקנות ערכה הכוללת מספרים וציפ – עלות 200 ש"ח
  4. עדכון נוסף לגבי ההרשמה לאיגוד תישלח בהמשך.

מספר אימונים שבועי

עלות חודשית

פעם בשבוע

280  ₪ בחודש

פעמיים בשבוע

320  ₪ בחודש

פעמים בשבוע

 390 ₪ בחודש

4-5  פעמים בשבוע

420  ₪ בחודש

המחיר כולל: עלות מאמן, תכנית אימונים קבוצתית, אפשרות לייעוץ עם המאמן במהלך השנה, שימוש בהנחות בכל חנויות הספונסרים, קניית ביגוד קבוצה במחיר מוזל, ציוד רזרבי ורכבי ליווי באימוני שבת.

האם יש שירותים נוספים שניתן לקבל במסגרת הקבוצה?

1. תכנית אימונים אישית עם ליווי צמוד, התכנית יכולה להיות קבועה או לתקופה מסוימת ולמטרה ספציפית – לצורך התאמה יש ליצור קשר (התמחור הוא אישי, מותנה בתוספת של  420 ש"ח  עבור האימונים )
2. אימון אישי – 200 ש"ח לשעה לחברי הקבוצה בלבד.

 

* ביטוח תאונות אישיות של הקבוצה מכסה את כל הפעילות של הקבוצה במסגרת הקבוצה, אימונים, מחנות, תחרויות ואירועי אופניים אחרים וכן כל פעילות שאחד המאמנים בקבוצה אמר או כתב לכם. הפוליסה לא מכסה- מי שעזב את הקבוצה (אין גם החזר כספי), טיולי רכיבה, רכיבה בדרך לעבודה וחזרה וכל פעילות רכיבה מאורגנת שאינה במסגרת הקבוצה.